Veseli nas, da smo lahko po dveh letih premora, prvo soboto v juniju, tradicionalno namenili organizaciji gasilskega tekmovanja na Uncu. Letošnji Maistrov memorial je bil že 19. po vrsti in je privabil pionirje in pionirke iz kar 5. gasilskih zvez. Najmlajši so se pomerili v vaji z vedrovko, vaji prenosa vode in v vaji razvrščanja ekip. Naše društvo sta zastopali dve zmanjšani ekipi in dosegli 6. in 7. mesto. Skupno najboljši rezultat so tokrat dosegli tekmovalci iz Grahovega in osvojili prehodni pokal. Prostovoljnemu gasilskemu društvu Cajnarje smo ob podelitvi priznanj podelili tudi plaketo za 10-kratno udeležbo na našem tekmovanju, za kar jim še enkrat iskreno čestitamo. Vsem ekipam in mentorjem se iskreno zahvaljujemo za udeležbo in ves trud, ki so ga vložili v zadnjih dveh letih, da so ohranili zavzetost za gasilstvo med najmlajšimi. Čestitke!