Tudi letos je med 16. 6. in 18. 6. potekal tabor gasilske mladine v lovske koči Rakov Škocjan. Udeležilo se ga je 27. mladih gasilcev.
V petek smo se odpravili na pohod po Rakovemu Škocjanu in za večerjo imeli slastne palačinke.
V soboto smo po zajtrku gostili Društvo za podvodne dejavnosti Rak Rakek, gasilce iz Cerknice in Klub vodnikov reševalnih psov Postojna. Ti so nam predali veliko uporabnega znanja in pokazali veliko zanimivih stvari njihovega delovanja. Po odličnem kosilu je sledil prvi del iger brez meja. Dan smo končali z ogledom nasih 3 vozil in z hotdogi.
V nedeljo smo se po zajtrku odpravili na krajši sprehod, da smo počakali še upravičeno odsotne mlade gasilce. Nato je sledil drugi del iger brez meja. Pred picami pa so se otroci pomerili še v gasilsko orientiranem kvizu. Po kosilu je sledil še dolgo pričakovan, moker del iger brez meja. Po končanih igrah pa smo se obmetavali z vodnimi balončki in skoraj poplavili Rakov Škocjan. Ko smo se vsi posušili in preoblekli, pa je sledila razglasitev rezultatov.