Donacije

Donacije za opremo

V preteklosti smo z vašo pomočjo že kupili dva nova vozila in AED (defibrilator).

V letošnjem letu dokončujemo investicijo v prenovo voznega parka. Vsa nadaljnja sredstva, ki jih bomo zbrali bodo namenjena nakupu osebne zaščitne opreme. V zadnjih letih smo kupili le nekaj nujno potrebnih kosov zaščitne opreme, le ta pa potrebuje celovito posodobitev.

Donirate lahko na več načinov:

• Preko UPN – plačilni nalog
      Namen: Prostovoljni prispevek gasilskemu društvu Unec
      Koda namena: CHAR
      IBAN: SI56 0202 6001 2215 847
      Referenca: 00 1234
      Ime in naslov: PGD Unec, Unec 14, 1381 Rakek

Primer UPN obrazca

• Donacije dohodnine
    Davčni zavezanci rezidenti lahko del dohodnine (največ 0,5 %), odmerjene od dohodkov, ki se vštevajo v letno davčno osnovo, namenite za naše društvo. V primeru, da ga ne dodelite točno določenemu upravičencu, ga obdrži država. Davčna številka društva: 44008767
  • Obrazec za dohodnino Spletni obrazec
  • Več informacij na spletni strani dobrodelen.si
  • Donacije v blagajno
    Prispevek lahko izročite tudi blagajničarki Mariji Rudolf ali pa škatlo z napisom “prostovoljni prispevki” poiščete na vsakem našem dogodku.
  • Zbiranje lesa
    Zbiramo vse vrste lesa, ki ga je naša gasilska ekipa pripravljena tudi sama prepeljati iz gozda in pripraviti za nadaljno prodajo. Akcijo bo vodil Aleš Urbas (041 321 344), s katerim se lahko dogovorite o vseh podrobnostih v zvezi z doniranjem lesa.
  • Druge akcije
    V gasilskem društvu denar zbiramo tudi z drugimi akcijami. Tako smo v decembru izdelovali adventne venčke, fantje in dekleta so se za en koledar slekla, običajen, vsakoleten pa bomo razdajali po hišah. Ko se porodi ideja, jo radi izpeljemo. Zato nas redno spremljajte na naši spletni strani ali na Facebook strani. Za dostop do naše Facebook strani ne potrebujete uporabniškega računa in profila, zato nas obiščite brez strahu. Povezava na Facebook

Na pomoč!