10. Maistrov pohod in 7. Maistrov tek

10. Maistrov pohod in 7. Maistrov tek

Na dan Maistrovega pohoda in teka smo se zbudili v sončno jutro. Kaj kmalu smo ugotovili, da je tudi vetrovno, a to ni ustavilo nadebudne množice pohodnikov in tekačev, da ne bi sodelovali.
V duhu športa so se nam pridružili tudi osnovnošolci iz OŠ Rakek in PŠ Unec, ki so izkoristili našo prireditev za športni dan.

go site Uradni start pohoda je bil ob 10.00. Ta je, kot ponavadi potekal od gasilskega doma preko Hribc, do unške koliševke, razvalin planinskega gradu, na Stari Grad, kjer se razteza pogled na Unec in nato nazaj do gasilskega doma. Pri unški koliševki so vas pričakali jamarji iz jamarskega društva Rakek in radovednim pokazali pot v rove koliševke.

Mlajši tekmovalci so s svojimi disciplinami začeli ob 10.30, start glavnega teka pa se je malo nerodno pričel ob 11.00. Glavni Maistrov tek, ki je dolg 8km, je prvi v nizu osmih tekov, ki jih prirejamo v naših krajih v sklopu “Lepu je tečt po Notranjski!” in šteje za Notranjski tekaški pokal.

Po končanem teku in pohodu smo na igrišču, v družbi dobre hrane, sledili zabavnemu programu, nato pa še razglasitvam rezultatov. Te lahko vidite v spodnjih razpredelnicah.

Dekleta 700m

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Kovačič Eva  OŠ Grahovo
2. Funda Nikita OŠ Stari Trg
3. Zabukovec Petra OŠ Nova vas

Fantje 700m

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Fatur Tanej  OŠ Ribnica
2. Zabukovec Tine OŠ Staro Trg
3. Ule Jošt OŠ Grahovo

Punce 900m

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Bebar Ema OŠ Stari Trg
2. Zabukovec Hana OŠ Stari trg
3. Levec Zoja OŠ Cerknica

go site Fantje 900m

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Radić David OŠ Rakek
2. Mlakar Miha OŠ Stari Trg
3. Milavec Luka OŠ Nova vas

Punce 1400m

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Zbačnik Maja OŠ Loški potok
2. Plos Tinkara OŠ Stari Trg
3. Franko Pia OŠ Stari Trg

Fantje 1400m

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Šraj Nejc OŠ Nova vas
2. Truden Rk OŠ Stari Trg
3. Dulič Meris OŠ Nova vas

Moški 8km do 29 let

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Ljubič Luka AD Hitrost
2. Albreht Borut ŠD Hotedršica
3. Kranjec Nejc NK Cerknica

Moški 8km od 30 do 39 let

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Marinč Mihael ŠD Log Zaplana
2. Mikuž Robi ŠD Hotedrščica
3. Škrbec David SK Snežinka

Moški 8km od 40 do 49 let

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Štor Aleš ŠD Nanos Podnanos
2. Levec Janey
3. Gnezda Renato

Moški 8km od 50 do 59 let

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Rok Anton TKD Sovica
2. Turšič Rolando SK Loška dolina
3. Zrimšek Robert TSK Logatec

Moški 8km nad 60 let

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Setnikar Pavel Avtoservis Setnikar
2. Ferfila Stane Vitica
3. Gornik Jure TKD Sovica

Ženske 8km do 29 let

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Kržič Jerneja

Ženske 8km od 30 so 39 let

3.Dulič Indira

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Modic Mojca TKD Sovica
2. Mašera Natalija

Ženske 8km od 40 do 49 let

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Bele Kristina AK Pivka
2. Ožbolt Katarina AK Pivka
3. Ahačič Nataša TKD Sovica

Ženska 8km nad 50 let

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Malbašič Mira Never give up
2. Škerjanec Tatjana ŠD Elektro Ljubljana
3. Merlak Nada  ŠD Hotedršica

Absolutni 8km moški

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Ljubič Luka AD Hitrost
2. Albreht Borut ŠD Hotedršica
3. Štor Aleš

Absolutne 8km ženke

Mesto Priimek in ime Društvo
1. Bele Kristina AK Pivka
2. Modic Mojca TKD Sovica
3. Mašera Natalija

Več fotografij pa si lahko ogledate na naši Facebook strani, za katero ne potrebujete uporabniškega profila!

Povezava na Facebook album